Еротичний масаж

0
445

Уже сама назва масажу — «еротичний» http://moulin-rouge.kiev.ua/ru/bodi-massazh, вказує на його спрямованість. Він допомагає людині отримати нові відчуття, сприяє порушенню, допомагає відкрити для себе ерогенні зони і є прекрасною сексуальної прелюдією. +

Своєю технікою він нагадує класичний масаж, але крім розминання, натискання і розтирання, включає дотику до тіла партнера волоссям, тілом і руками. Це робиться для того, щоб партнер перейнявся солодким відчуттям і досяг оргазму без дотику масажистки до статевих органів. Як правило, цьому сприяє ніжне погладжування ерогенних зон. Якщо масаж робиться в салоні, по його завершенню, клієнта чекає чарівний релакс. У домашніх умовах, від масажу, партнери переходять до більш цікавим дій!

Всьому можна навчитися, тому не думайте про невдачу. Розслабтеся перед сеансом масажу, подумайте про хороше. Згадайте все ерогенні зони улюбленого (напевно ви їх знаєте!). Більшість чоловікам подобається, коли жінка ніжно торкається до шиї, грудей, живота, стегон, сідниць. В результаті, через нервову систему передаються потужні імпульси до статевих органів чоловіка.
Для ефекту розслаблення радиться створити спеціальну обстановку: приглушене світло, романтична спокійна музика, арома-свічки, ванна з арома-маслами.

Виконується масаж в оголеному вигляді, тіло партнера теж має бути повністю оголеним. Насамперед, на тіло обох наноситься зволожуючий крем або масажне масло. Виконуються руху з традиційного масажу. Поступово включаєте еротичні елементи. Розминаєте м’язи чоловіки, натискаєте і в цей час ніжно доторкається до тіла. У хід йдуть не тільки руки, а волосся, груди, губи, кубики льоду, пір’ячко. +

Якщо робите масаж спини, сядьте на партнера, лежачого на животі, зверху. Почніть з інтенсивного натиску і перейдіть до ледь помітним дотиків кінчиками пальців. Далі переходите до живота і грудей. Допоможіть чоловікові лягти на спину. Приділіть увагу шиї, далі груди, живіт, стегна, ікри, пальці. Торкайтеся грудьми, волоссям, тильною стороною рук.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here