Справка 095/у

0
651

Прикрити пропуски в інституті ще ніколи не було так просто. З нашою допомогою можна купити довідку 095 про тимчасової непрацездатності учня. Процес купівлі – досить легкий, вартість – низька. Детальніше на https://spravkavspb.cc

Навчання займає значну частину життя студента. Однак періодично доводиться на певний час відмовитися від відвідування занять. У таких випадках відразу після повернення студенту задають питання: «Де ж довідка?».

Медична довідка виду 095 й 095/У приймається у будь-якому навчальному закладі (у його ролі може виступати школа, училище, ПТУ, ВНЗ тощо). Ця довідка виправдовує тимчасова відсутність учня, а також надає звільнення від відвідування фізкультури, здачі спортивних нормативів та участі у змаганнях. Також у нас можна придбати окрему довідку, що дає звільнення від фізкультури.

Де можна отримати довідку 095

Такий документ можна отримати у лікаря-терапевта, попередньо здавши всі необхідні аналізи і переконавши лікаря в тому, що Ви дійсно вболіваєте. Іноді потрібно відвідування інших лікарів.

Є більш простий шлях – покупка такої довідки у нас. Ми можемо надати цей документ, який дає відповідь на питання «Чому Вас не було на заняттях?». Зазначимо, що така довідка може звільнити Вас від відвідування навчального закладу на термін до 30 днів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here