Apple покаже майбутнє Apple спостерігати

0
365

Ми пройшли 10:00 ранку в Сан-Хосе, штат Каліфорнія, який означає, що WWDC в 2017 офіційно розпочався. Виступи від Apple у понеділок повинен бути заповнений оголошеннями, як деякі учасники кажуть, що вони сказали, що захід може тривати більше двох годин. Але зараз ми зосередимося на першій великій компанії розкривають дня: в watchos 4 і все новими функціями, щоб Apple спостерігати.

У watchos 4, дивитися особи своїх ускладнень, що дозволяє їм динамічно змінюватися в залежності від дня та часу доби. Компанія Apple також представляє нові Siri циферблат, який буде відображати графік відповідної інформації прийнято рішення машинного навчання. Таким чином, для всіх намірів і цілей, це, по суті, власну версію розумних годин від Google тепер.

Якщо Ви більше зацікавлені в акуратні візуальні ефекти, ніж потік інформації, можна використовувати калейдоскоп дивитися, а не особа. Apple також об’єднався ще раз з Діснеєм, щоб принести циферблатів Вуді, Джессі і Базз Лайтер із Історія іграшок франшиза для Apple спостерігати.

Повернемося до більш функціональних доповнень, компанія Apple оновила інтерфейс програми тренування з новими викликами, новими анімаціями і новий режим для високої інтенсивності інтервал підготовки. у watchos 4 також може взаємодіяти з тренажерами з допомогою NFC, так що ваш Apple спостерігати можете бачити, що ви робите на широкому спектрі підключених машин від таких брендів, як Cybex, життя фітнес і Степпер.

Більше від bgr
Apple представляє нові комп’ютери iMac оновлює MacBook
Максимум Apple представила MacOS і Сьєрра на WWDC 2017
На WWDC 2017 відео блог: прошивкою 11, Siri динамік, Макбук Про та багато іншого
Крім того, в watchos 4 пропонує довгоочікуване оновлення для програми «музика», додає нову панель для прокручування списку нещодавно використаних додатків і приносить Apple Новини Apple спостерігати вперше.

Превью у watchos 4 буде доступна сьогодні, з повного релізу цієї осені.

Обов’язково відвідайте наші конференції WWDC 2017 ступиці для всіх останніх новин від великих заходу Apple.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here