Монтаж електричного котла

0
339

З огляду на те що електрику є повсюдно доступним джерелом енергії, виконати монтаж електричного котла можливо в квартирі, приватному будинку або котеджі. Таке обладнання має цілу низку переваг в порівнянні з твердопаливними, газовими аналогами. Воно більш пожаробезопасно, тому що не використовує при роботі відкритого полум’я, екологічно, так як не виробляє викидів димових газів. Його середній ККД становить 97-99%. Це найвищий показник, досягти якого ніколи не зможуть газові, дизельні, твердопаливні пристрою. Найвигідніші пропозиції від компанії «Сантех Еліт» http://www.santehelit.net.ua/pricing/.
В електричному обладнанні не відбувається процесів горіння, тому установка котла електричного не вимагає попередньої підготовки. Для нього не потрібно облаштовувати димохід, виділяти окреме приміщення котельні, організовувати складну систему припливної вентиляції. Проводити підключення електричного котла опалення можна в будь-якій кімнаті, не побоюючись за безпеку людей там проживають.
Це пристрій максимально компактно, має стильний дизайн, тому зможе розміститися в будь-якому зручному місці квартири або будинку, не порушивши дизайн інтер’єру. Працюючи абсолютно безшумно, воно не потривожить спокій мешканців. Такий котел простий, зручний при експлуатації, вимагає мінімального контролю, регулювання, тому що всі його функції максимально автоматизовані.
Ще одним плюсом установки електричного котла опалення є відсутність необхідності техобслуговування. Якщо агрегати, які отримують енергію від згорання палива, потребують періодичного прочищення пальників, форсунок, димовідводів, то електрообладнання не вимагає профілактики, вкрай рідко потребує ремонту.
Багато власників виконують монтаж електричного котла ціна якого невисока, власними силами, саме з міркувань економії. Первинні вкладення в облаштування системи обігріву від електрики мінімальні, адже не тільки основний агрегат, але і додаткове обладнання до нього доступні практично всім категоріям споживачів.
Є тут зворотна сторона медалі. Істотно заощадивши на покупці електрокотла, комплектуючих для нього, монтажних роботах, власник житла щомісяця вкладає чималі кошти в оплату рахунків за електрику. З цієї причини підключення електричного і твердопаливного котла часто виконується одночасно. При цьому перший може виступати як альтернативний варіант при тимчасовій відсутності можливості експлуатації другого. Економічною і зручною вважається схема, при якій твердопаливний агрегат використовується для розігріву приміщення, а електричний — для подальшого підтримання температури.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here