Коррекция фигуры

0
505

Комплексний підхід, який застосовується в центрі доктора Бубновського найбільш ефективно впливає на усунення таких порушень як: недостатність м’язової тканини, відкладення жирового прошарку, втрата пружності шкіри. Багатофункціональні тренажери Бубновського дозволяють впливати на м’язи в силовому режимі, що дозволяє прибрати м’язову недостатність; в аеробному — запобіжить відкладення жирових тканин на тілі; в стретчінговом режимі, тобто за допомогою м’якого витягнення, ваша шкіра набуде еластичність і гладкість. У нас найкраща Коррекция фигуры

Програма вправ в центрі Бубновського підбирається лікарем-кінезітерапевтом строго індивідуально з урахуванням віку, фізичної підготовки та індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Для досягнення бажаного результату, рекомендується відвідувати заняття 3 рази на тиждень через день. Після занять для посилення ефекту очищення організму і виведення відпрацьованих клітин рекомендується пропарити тіло в сауні і випити зелений чай. Сеанси масажу також посилять досягнення ефекту пружного та підтягнутого тіла.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here