Остеопласт

0
558

Деминерализованный колаген кісткової тканини Остеопласт
Колаген є основним структурним елементом екстрацелюлярного матриксу кісткової тканини.

Колаген кісткової тканини представлений в основному колагеном типу I, волокна, якого становлять строму складної будови, що виконує біомеханічні і рецепторні функції.

Розроблена сучасна технологія отримання кісткового колагену, що дозволяє отримати не антигенний біологічний матеріал незалежно від джерела його отримання.

Даний ефект досягається шляхом багатостадійної селективної обробки вихідного кісткового матеріалу і тим самим високим ступенем його очищення.

Сировиною для отримання колагену є кісткова тканина свиней, биків, коней або алокость, яку отримують з благополучних підприємств ветеринарної та епідеміологічної безпеки. Надходить на виробництво сировину має сертифікат походження, гігієнічний сертифікат, дані про забої тварин та відомості про бактеріологічному контролі.

Технологія виробництва включає аналіз вхідної сировини, його мікробіологічний і біохімічний контроль.

Сира кісткова тканина, незалежно від джерела її отримання, як будь-яка біологічна тканина, містить чужорідні білки, які є антигенами і можуть викликати імунну відповідь у вигляді запалення або відторгнення біоматеріалу. Тому на перших стадіях нашої технології спочатку відбувається видалення більшості (90%) не колагенових білків і протеогліканів, здатних викликати імунну реакцію після імплантації матеріалу в кістковий дефект.

На інших стадіях обробки відбувається видалення жиру і жиророзчинних білків, демінералізація і остаточне видалення резидуальних білків і протеогліканів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here