ЗАБУДОВА БУГАЇВКИ: ЩО ТАМ БУДЕ І КОЛИ

0
466

В Одесі пройдуть громадські слухання щодо проекту забудови кількох вулиць – Грушевського, Бугаєвської, Будівельної та однойменного провулка. Проектною організацією, завдяки якій реалізується проект, виступило комунальне підприємство «Одеспроект», інвестором — ТОВ «Молодіжне».

Ознайомитися з детальними матеріалами можна буде у холі Малиновської райадміністрації (вул. Генерала Петрова, 22) з 24 квітня по 12 травня або онлайн на сайті міськради https://zachem.com.ua/societies. Також мерія передбачила внесення пропозицій, дедлайн яких – до 12 травня 2017 року включно.

Що стосується фірми, яка є інвестором забудови, то вона належить Юрію Петрову і Валерію Друзенко. У кожного – багаторічний досвід володіння компаніями з різноманітними напрямками діяльності – від вирощування сільгоспкультур до покриття підлоги.

Юрій Петров – один із засновників будівельної фірми «Тірас» спільно з Олександром Парадовским (екс-депутат комуністичної партії) і Валентиною Чижової (Південноукраїнський центр етнічних та політичних досліджень «Лад»). Фірма встигла звести житловий будинок на 5-й станції Великого фонтану і запланувати багатоповерхівку на місці автостоянки у Вузівського.

Валерій Друзенко – засновник фірм по вирощуванню зернових культур та оптової торгівлі, а також будівельними роботами («Лоторица-ТЕМП», «Гарнтпол», «ТЕМП-92»).

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВіденська кава
Следующая статьяОстеопласт

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here