Віденська кава

0
340

Щоб отримати максимальне задоволення від кави, необхідно правильно його вибрати, віддати перевагу вже перевіреним маркам, у яких поєднання ціни і якості знаходиться на оптимальному рівні. Відмінним варіантом для любителів підбадьорливого заварного напою стане зернової кави від українського виробника «Віденська кава». Він є еталоном якості, він втілив у собі досконалість і вишуканий смак, неповторний і насичений аромат.
Кращі традиції обробки зернової кави «Віденська кава»
Всі зерна в кавових купажах від «Віденська кава» поставляються тільки з кращих, екологічно чистих плантацій Південної Америки і Африки. Всі зерна збираються вручну, що дозволяє на початковому етапі відбирати кращі, сортувати і прискорити процес переробки. На самому підприємстві використовується тільки інноваційне обладнання, яке вдосконалюється, щоб дарувати своїм покупцям краще. Процеси обжарювання і просушування кавового зерна продумані до дрібниць, кожне зерно обробляється таким чином, щоб у ньому збереглося максимальна кількість кофеїну.
Заварюючи кожен раз кави із зерен від торгової марки «Віденська кава», ви гарантовано отримаєте класичний смак бездоганної якості. Його фортеця, відмінний аромат, легка кислинка та приємне шоколадно-горіхове післясмак не залишать байдужим жодного покупця. Така кава може бути чудовим варіантом для приготування заварного кави в ресторанах або кафе. Кожен покупець отримає максимум задоволення, енергетичний заряд і відмінний настрій. Для тих, хто любить більш м’який смак кавового напою. Можна використовувати вершки або молоко. Кофе в зернах купить на сайті http://kava-plus.com.
Вибираючи український кави торгової марки «Віденська кава», ви гарантовано отримаєте рівномірно просмажені кавові зерна з коричневим відтінком, зібрані в екологічно чисту упаковку. Саме правильна упаковка дозволяє максимально довго зберігати первозданний аромат прожареного зерна.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here