Тепловентилятори в Києві

0
309

Тепловентиляторы — види та їх особливості!
В залежності від того, який саме нагрівальний елемент встановлено в тепловому вентиляторі, вони поділяються на такі види:

1. Електричні. На даний момент це найпоширеніший варіант опалювальних приладів. Їх популярність обумовлена тим, що вони не вимагають проведення монтажних робіт. Все, що потрібно для введення його в експлуатацію — підключення до джерела живлення. Вибираючи електричний тепловентилятор промисловий, слід звертати увагу на його потужність, оскільки чим вище потужність приладу, тим вище його тепловіддача. Всі моделі промислових тепловениляторов, наділені великою потужністю, але це жодним чином не позначається на їх працездатності і вони можуть протягом довгого часу обігрівати габаритні приміщення.

2. Водяні. Принцип дії водяного промислового вентилятора заснований на тому, що всередині нього знаходиться радіатор, який нагріває повітря, і вентилятор, який подає нагріте повітря в приміщення. Для того, щоб такий опалювальний прилад успішно функціонував, потрібно теплоносій — гаряча вода. Зупинивши свій вибір на водяному промисловому вентиляторі, прийміть до уваги, що дуже великі приміщення можуть вимагати підключення відразу декількох таких пристроїв, для рівномірного обігріву.

Водяний тепловентилятор промисловий — рішення номер один у випадку, якщо існує гостра необхідність в економії електроенергії, але при цьому відчувається потреба у високій тепловіддачі. Найвигідніше використовувати його у виробничих приміщеннях, які мають теплоносієм з достатньою температурою, адже потужність подібного пристрою безпосередньо залежить від температури гарячої води.

3. Газові. Промислові газові тепловентилятори, можуть працювати як на природному, так і на зрідженому газі. Поділяються на два види:

Портативні. Дані пристрої хороші тим, що їх з легкістю можна переміщати завдяки компактним розмірам, наявності коліщаток і ручки. Потужність одного такого опалювального приладу, може досягати 100 кВт.
Стаціонарні. Досить габаритний пристрій з вселяє повагу потужністю від 1 МВт і більше. Подібний тепловентилятор промисловий, прекрасним чином підходить для обігріву великих виробничих приміщень. У стаціонарних газових тепловентиляторах, немає коліщаток та інших пристосувань для можливого переміщення, оскільки вони встановлюються на постійній основі. Всі стаціонарні газові моделі, оснащені системою для відведення продуктів згоряння.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКардшарінг
Следующая статьяБаня

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here