Кардшарінг

0
392

Кардшарінг https://cbilling.tv/?mode=auth дозволяє клієнту отримати доступ до перегляду супутникових передач за мінімальні гроші. Це великий вибір будь-яких супутникових каналів з низькою абонентською платою.
Шарінг забезпечує високу якість трансляції при скромній витраті інтернет-трафіку .
Вибір супутникових каналів можливий після тестового підключення: клієнт сам зможе визначити кількість каналів для перегляду і замовити для себе і своєї сім’ї найпотрібніші.
Будь-надійний кардшарінг передбачає стабільну технічну підтримку. фахівці не тільки допомагають налаштувати обладнання належним чином, але і консультують з приводу подальшого користування доступом до супутникового ТБ.
Користувач має можливість оплачувати послуги кардшаринга допомогою будь-яких зручних способів оплати. Це швидкі платежі через банківські картки, електронні гаманці, білінгову систему.
Безкоштовний тест кардшаринга допоможе визначитися з параметрами та кількістю телеканалів, ознайомитися з принципом роботи, оцінити якість мовлення. Щоб отримати можливість доступу до сотням популярних каналів супутникового телебачення і дивитися передачі в бездоганній якості, потрібен комп’ютер і стабільне підключення до мережі Інтернет, а також ресивер і телевізійна тарілка. Після підключення та реєстрації на сервері шарінга, користувач отримує ключ і налаштовує доступ до сотень каналів супутникового мовлення. Простота налаштування дозволяє насолоджуватися новою послугою відразу після підключення і виконання необхідної налагодження обладнання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here