Ловля краснопірки

0
399

З приходом весни на вулиці стало набагато тепліше, ртутний стовпчик в денну пору стабільно тримається близько 10 градусів, лід швидко сходить, в першу чергу з великих і швидких річок, а водна фауна помітно пожвавлюється. Знову стає активною краснопірка, з першими потепліннями вона залишає зимувальні ями і спрямовується на пошуки їжі. У цій статті ми розповімо, де варто шукати цю рибу, а також як і на що її варто ловити в цьому місяці. Тепер про все по порядку http://www.inbox.net.ua/.

Звички краснопірки в березні і місця її проживання

У міру танення льоду, водойми насичуються киснем все більше, вода планомірно нагрівається від сонця і краснопірка переміщається ближче до берегів, де вода прогрівається швидше. Дуже часто, її зграї спливають в затоки, де тримаються в півводи на ділянках глибиною до 4 метрів. Також, її можна зустріти біля кордонів очерету, очерету або рогозу, а також у прибережних бровках і коряжниках. Краснопірка в березні веде зграйний спосіб життя, добре реагує на запах приманки і, при потребі, опускається на саме дно в пошуках корму. Як і у багатьох інших коропових, зграї цієї риби розділені за віком і масою, найбільш великі особини тримаються рельєфного дна з великими поглибленнями, в той час як невеликі віддають перевагу середні обрії та глибини до 2 метрів.

Краснопірка дуже повільно набирає масу, кілограмові особини трапляються дуже рідко, а до першого року життя довжина риби звичайно не перевищує 4-5 див. Нерест у цього представника коропових почнеться тільки в травні, до цього часу активність краснопірки, починаючи з березня, буде стабільно рости. Піки клювання в цьому місяці будуть спостерігатися з 8 до 10 ранку і з 3 до 5 вечора. До квітня, їжі для мирної риби у водоймах трохи, що зумовлює часті міграції мирних і полухищных видів, а також помітно підвищує шанси на гідний улов. Березень, по праву, вважається одним з кращих місяців для лову по відкритій воді.

Снасті для лову краснопірки у березні

В цьому році сезон підлідної риболовлі закривається рано. Вже зараз, дещо який лід залишається тільки в затоках і малих ставках і озерах, але і той вже не придатний для риболовлі. З зимових вудок, рибалки переключаються на довгі поплавочные вудилища. Основною вимогою стане те, щоб вудлища діставали до меж рослинності і були зручні для лову в її вікнах. У ролі котушки підійдуть будь-які, комфортні безінерційні варіанти. Товщина волосіні не повинна перевищувати 0,14 мм, настійно рекомендується використовувати повідець до 0,12 мм у діаметрі і завдовжки до півметра. Гачки підбираються з короткою цівкою, щоб їх можна було легко, повністю прикрити насадкою. Також знадобиться чутливий поплавок з довгою і яскравою антеною і невелике грузило.

Насадка і прикормка для краснопірки на початку весни

Прикормка повинна володіти приємним і досить сильним ароматом. В риболовних магазинах завжди знайдуться склади з перевірених компонентів, але і в домашніх умовах можна з легкістю приготувати відповідний корм. Універсальними складовими для лову мирної риби, як завжди, стануть соняшниковий макуха, панірувальні сухарі і чорний хліб. В якості насадки, найбільшою уловистостью мають опариш і пучок мотиля, яких не зайвим буде також додати в прикормочный складу. Бажаємо вам приємно провести час весняної риболовлі. Ні хвоста, ні луски!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here