ЖК «Лісовий квартал»

0
727

Новостройки города Бровары: «Лесной квартал» и его характеристики:

Власна котельня на території РК

Важливо не тільки зберегти тепло в квартирі, але і подавати його без перебоїв. У різних новобудовах міста Бровари цей процес організований по-різному. «Лісовий квартал» має власну котельню, і, за відгуками мешканців, свої обов’язки вона виконує відмінно: у квартирах протягом опалювального сезону завжди тепло. Крім такого очевидного переваги, як підтримання стабільної температури в квартирах, котельня також забезпечує незалежність РК від примх міських інженерних мереж, які, як відомо, не завжди на 100% справляються зі своїми завданнями.

Казковий дитячий садок

На території житлового комплексу розташувався дитячий садок «Казка», який побудувала і обладнала повністю за свій рахунок і передала місту Бровари компанія «Альянс Новобуд». «Лісовий квартал» заслужено пишається цим важливим об’єктом і високим рівнем соціальної відповідальності забудовника.

Високий рівень транспортної доступності

Жити в передмісті і добиратися на роботу в центр столиці так само швидко, як і житель Києва? Для мешканців Лісового кварталу» це цілком реально, адже шлях від РК до станції метро «Лісова» займає всього 15 хвилин. Це означає, що житель Броварів витрачає на проїзд до офісу приблизно стільки ж часу, як і киянин, поруч з будинком якого немає станції метро.

Ми розглянули найбільш ключові переваги даного новобудови, але навіть з цього списку видно, що, як мінімум, варто зайти у відділ продажів. Для зручності покупців це можна зробити і в самому центрі Києва — у ТРЦ Gulliver.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяLego Star Wars
Следующая статьяЧохол iPhone 7

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here