Широкоформатний друк печать баннера — це друк банерів або реклами з високою роздільною здатністю на спеціальних матеріалах. Використовуючи широкоформатний поліграфію, ви гарантовано отримуєте банер або вивіску високої якості, завдяки якій ви в найкоротші терміни зможете заявити про свою фірму і пропоновані послуги.

Цифровий широкоформатний друк печать баннера
Розвиток сучасного світу і торгівлі змушує власників бізнесу вдаватися до використання реклами. Більшість рекламних щитів, банерів, вивісок і вітрин виготовляються за допомогою цифрового широкоформатного друку. Існує два типи друку печать баннера: зовнішня та інтер’єрна. Їх призначення зрозуміло з назв.

інтер’єрний друк
Головною особливістю інтер’єрної печать баннера поліграфії вважається відсутність запаху — це досягається завдяки використанню спеціальних сучасних технологій. Інтер’єрну поліграфію використовують при оформленні вітрин магазинів, виготовленні натяжних стель, плакатів і фотографій для оформлення приміщень. При виготовленні такого виду поліграфічної продукції найчастіше використовують розширення 720-2880 точок на дюйм.

Зовнішня широкоформатний друк
Для виготовлення зовнішньої широкоформатного друку печать баннера, про яку обов’язково варто дізнатися докладніше, застосовують матеріали з підвищеною зносостійкістю, щоб виріб не втрачало свій зовнішній вигляд під впливом сонця, дощу, вітру та інших погодних явищ. Зовнішня поліграфія застосовується при виготовленні банерів, рекламних щитів, покажчиків, оформлення вуличних вітрин магазинів і інших видів реклами. При виготовленні такого виду рекламної продукції в основному використовують більш низьке розширення, ніж при інтер’єрної поліграфії, приблизно 150- 360 точок на дюйм.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСеконд Хенд оптом

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here