Сортований товар секонд хенд оптом Украина має таку сортність:
«» — Сортовані товари преміум-сортів (знос відсутній або мінімальний). Найкраще, що відібрано нашими фахівцями в Голландії
1 сорт. Оптимальне поєднання «ціна / якість». Звичайний знос, без видимого браку або дефекту. Підтверджено нашими фахівцями в Голландії.
2 сорт. Це товари з видимим зносом і невеликими дефектами. Економ-пропозиція, підготовлене нашими фахівцями в Голландії.

Бізнес секонд хенд оптом Украина.
Колектив SRS Company секонд хенд оптом украина досить молодий, але ми вже чітко знаємо яким шляхом і як йти вперед. Наша команда завжди веде пильний моніторинг і проводить активні дослідження в галузі торгівлі та моди з метою виявити основні тенденції. Уже сьогодні численні регіональні оптові склади секонд хенду під брендом «SRS» працюють по всій Україні, щоб істотно заощадити нашим клієнтам час і гроші.

Коли ви задумаєтеся де купити якісний секонд хенд оптом Украина, наш професійний досвід і відмінне знання ринку допоможуть Вам не тільки запустити власний бізнес, а й зробити так, щоб він приносив гарний прибуток. Ознайомитися з асортиментом можна на сторінках нашого інтернет-магазину, а також завантажити актуальний прайс на товари б / у. Ми знаємо про секонд хенді все і готові поділитися корисною інформацією! Співпраця з нами — це прямий шлях до Вашого успіху і процвітання!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here