Головне в миття вікон window cleaning nyc — правильно вибрати способи і засоби. Ви зможете самостійно помити вікна в своїй квартирі не вдаючись до послуг професійних мийників, і обійтися без дорогих хімічних засобів.

В першу чергу, необхідно зняти штори і звільнити підвіконня. Не забудьте також накрити плівкою близько стоять предмети меблів, щоб на них не потрапила вода.

Довговічна замша для протирання шибок
Купівля справжньою віконної замші повністю виправдана, оскільки вона швидше вбирає воду і її простіше вичавлювати. Крім того, при правильному догляді замша прослужить вам довгі роки.

— Замша збереже м’якість і еластичність, тільки якщо ви будете використовувати її при митті вікон window cleaning nyc водою з додаванням спирту або оцту. Миючі засоби позбавлять замшу жирних речовин і зроблять її жорсткою.

— Після використання виперіть замшу в теплій солоній воді — тоді вона залишиться м’якою.

— замшу ні в якому разі не можна викручувати, її слід акуратно вичавлювати. Струсіть її, розкладіть і залиште сохнути на повітрі.

ОЧИЩЕННЯ підвіконні window cleaning nyc
— Для звичайних забруднень найкраще використовувати розчин рідкого мила.

— Позбутися від плям можна за допомогою м’якої ганчірки, змоченою розчином спирту.

ЯК помити ВІКОННІ window cleaning nyc СКЛА В КВАРТИРІ
— Щоб позбутися від звичайних забруднень, регулярно протирайте скла оцтовим розчином з 1 л ледь теплої води і 250 мл оцту. Оцет не тільки видалить бруд, він і відлякає мух.

— Зовсім брудні вікна вимийте миючим розчином, а потім сполосніть чистою водою.

— Якщо додати у воду для миття трохи гліцерину, на склі не буде осідати пил, а взимку вони не будуть пітніти.

— Кілька крапель нашатирного спирту у воді для миття — і на склі не буде утворитися полій.

— Перш ніж помити вікна window cleaning nyc в квартирі, змочіть край гумового скребка, щоб він не верещав і рівномірно прилягав до скла.

— Скло невеликого розміру (світлові люки, багатошарові вікна, сходові віконця) краще мити віконної замшею. Намочіть замшу водою, вичавіть і протріть вікно від країв до центру. Відразу ж витріть, щоб не залишилося розлучень.

— Найпростіший спосіб помити вікна window cleaning nyc — скористатися сильним дощем. Відкрийте вікно, покрийте його мильною піною, потім закрийте і дочекайтеся дощу;) Головне, щоб мило не засохло.

— Глухі вікна і дзеркала засяють як нові, якщо їх натерти оливковою або лляною олією. Залиште масло на годину, потім протріть цигарковим папером, після чого вимийте, як зазвичай.

— Позбутися від жирних плям на шибках допоможе половинка цибулини. Містяться в цибулі сульфіди мають миючими властивостями.

— Щоб видалити сліди від мух, протріть скла ганчіркою, змоченою в теплому чорному чаї. Можна також додати трохи спирту.

— Якщо до скла прилипла віконна замазка, протріть її ватним тампоном, змоченим нашатирним спиртом або скипидаром.

— Щоб видалити з нового скла наклейку, window cleaning nyc розм’якшіть її теплою водою і зітріть скребком для скла. Позбутися від стійких слідів старих наклейок допоможе оливкова олія.

— Свіжі сліди фарби можна легко стерти скипидаром або рідиною для зняття лаку. Щоб видалити засохлу фарбу, потріть її скребком для скла, так само як при чищенні склокераміки плити.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here