Футболка — відмінний подарунок, як собі, так і друга. Адже на ній можна надрукувати все, що завгодно. Ваше спільне фото, зображення улюбленої групи або футбольної команди. А, можливо, вам це потрібно для роботи. Адже співробітники фірми повинні мати щось схоже.

Наш магазин існує досить давно. За цей час ми навчилися робити самі різні види футболок. У нас багатий досвід.

Для пошиття ми використовуємо тільки кращі тканини. Це може бути бавовна, атлас, креп-шифон, віскоза або кулир. Тканина відрізняється щільністю, міцна, що не розношується і не блякне з часом.

Ми шиємо футболки https://mfest.com.ua/product-category/tableware/tshirt_raskraski/ будь-яких розмірів. Як для дітей, так і для дорослих. Ви можете зробити замовлення, незалежно від розміру. Крім стандартних ми виготовляємо футболки великих розмірів від 3 XL до 5 XL. Але, якщо буде потрібно, розмір може бути і більше.

Купуючи футболку, ви можете вибрати будь-який принт, представлений на сайті. Або ж запропонувати свій. Хочемо зауважити, що ми робимо принти будь-якої складності, тому для нас не проблема виконати всі ваші капризи. Ви можете замовити звичайну печатку, або ж 3D-друк. Також останнім часом стали популярні футболки-розмальовки. Все це і багато іншого ми можемо виконати для вас.

Як зробити замовлення футболки на нашому сайті?

Насправді зробити замовлення дуже просто. Для початку вам слід вибрати бренд футболки, яка буде основою. Потім вам слід підібрати фасон. Що ж це буде? Довгий чи короткий рукав? Можливо, взагалі без рукавів? V-подібний виріз або круглий? Приталені футболка або oversize? Може, вам подобаються реглани? Вибір тільки за вами.

Якщо ж ви хочете власний принт на футболці (чиєсь фото, прикольна картинка або напис), то вам слід надіслати зображення на пошту нашим розробникам. Пізніше вони внесуть його на комп’ютер, де ми зможемо його відформатувати і незабаром надати бажаний замовлення. Також ви можете надіслати на пошту необхідні розміри футболки, щоб ваше замовлення було виконано ще більш точно.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here