Головні напрямки роботи клініки — лікування і відновлення зубів. Терапевтичні заходи є першим етапом на шляху до здорової ротової порожнини. У стоматології «Смайл» вони проводяться із застосуванням інноваційних матеріалів і технологій. При підвищеній чутливості до болю пацієнтам пропонується підбір безпечних анестезуючих препаратів. Крім лікування карієсу, експерти проводять Протезирование зубов никополь шинування щелеп при переломах (лікування перелому щелепи), видалення кіст, гранульом, протезування зубів і імплантація зубів.

Після завершення лікування зубів стоматологія Смайл в Нікополі пропонує на вибір один із сучасних способів реставрації дефектів. У більшості випадків стоматолог може порекомендувати кілька варіантів. При збереженому здоровому корені пацієнту рекомендується протезування зубів знімними або незнімними протезами з безметалловой кераміки, металокераміки, конструкцій на підставі діоксиду цирконію. Здійснюється протезування зубів в Нікополі за індивідуальними зліпкам. Багатий досвід і професіоналізм дають можливість фахівцям застосовувати найскладніші технології, в число яких входить і установка бюгельних протезів.

Якщо видалення або втрати зуба разом з коренем уникнути не вдалося, то стоматолог готовий запропонувати альтернативний метод відновлення — імплантація зубів. При реалізації технології імплантації в Нікополі, клініка «Смайл» застосовує біосумісні штифти, які мають мінімальні ризики відторгнення. Її експерти займаються будь-якими випадками, в тому числі і імплантацією зубів при наявності у пацієнтів цукрового діабету.

Стоматологи нікопольської клініки пропонують і безліч профілактичних заходів. Сюди входять чистка й відбілювання, що знижують ризик накопичення нальоту і зубного каменю, що гарантують привабливу посмішку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяРемонт бензопил
Следующая статьяФутболка

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here