Для кожного, хто давно мріє приїхати в Непал. Тут є все: снігові гори, золоті храми, гарячі джерела, таємниці виготовлення співаючих чаш, священні печери, рододендронове лісу, моховиті джунглі, гірські озера, захоплюючі пригоди і незабутні враження. Ви дізнаєтеся Непал з різних сторін, побуваєте в різних кліматичних і культурних регіонах. Подорож насичене як пізнавальними і екскурсійними місцями, так і гірської красою, природними чудесами.

Пішого трекінгу всього чотири дні, але в дивних місцях з самим відмінним видом на хребти восьмитисячної Аннапурни і Дхаулагирі Мечта о Непале. Навантаження доступна людині зі звичайною фізичною підготовкою. Максимальна точка підйому 3600 м — Копра Данді, звідки відкривається кришесносний вид гімалайських вершин. А вже на транспорті ми доїдемо до 3800 м — нашої найвищої ночівлі в Муктінатх.

У програмі передбачений максимум цікавих місць, який реально відвідати за два тижні: екскурсія на кузню співаючих чаш, купання в гарячих джерелах, зустріч світанку в горах, рододендронове лісу, кілька екскурсій по долині Катманду з відвідуванням головних святинь, поїздка в високогірний храмовий комплекс Муктінатх з 108 священними джерелами і вічним вогнем, політ над сніговими вершинами, катання на човні по озеру і повноцінний відпочинок з величезною кількістю яскравих вражень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here