Класикою весільних традицій є плаття з корсетом. Воно прекрасно підкреслює гідності і делікатно приховує недоліки жіночої фігури. Сучасні корсетні сукні свадебные платья купить Киев зручні для тривалого носіння і не доставляють занепокоєння нареченій навіть в найактивніший весільний день. Але так було не завжди. Історія весільного плаття з корсетом дуже цікава і починається ще в стародавній Греції. Греки вкрай негативно ставилися до дівчат з пишними формами. Таку звичайну зараз повноту вони вважали ознакою непристойності і «ліками від любові». Тому жінки і затягувалися в шкіряні пояси. Весільна сукня дівчат Стародавньої Греції було на вигляд легким, але на талії знаходився широкий пояс зі шкіри який підтримував груди і робив фігуру спокусливої.

Такий знайомий образ пишного весільного плаття з жорстким корсетом прийшов до нас із середньовіччя. Але мало хто знає що основа для корсета робилася з дерев’яних і залізних брусків. Спочатку це було красиво. Але згодом інквізиція визнала спокусливу жіночу фігуру єрессю, породженням пекла і в принципі коренем усіх бід людських. Еталоном стали сукні свадебные платья купить киев з мало не цельнометаллическим корсетом який приховував будь-які натяки на пишні груди. Саме в цей складний кризовий час і з’явилася мода на нові весільні сукні з корсетом, за красою перевершує всі наявні наряди в гардеробі молодої дівчини. Середньовічні весільні сукні не тільки володіли багатими прикрасами, а й за допомогою жорстких корсетів затягували талію дівчини до нереальних 33 сантиметрів в об’ємі!

Надалі завдяки французькій революції такі крайнощі стали пережитком минулого і жінкам в прямому сенсі стало легше дихати. Входять в моду сукні свадебные платья купить Киев з легкими корсетами з китового вуса. Дівчата стають все сміливіше і більш незалежним і вже одягають на весілля сукні в стилі «Ампір». Корсет, в тому числі і в весільній сукні, з гардероба жінки зникає взагалі аж до 1947 року. Саме в цьому році Крістіан Діор повертає забутого корсету масову популярність. І ось починаючи з цього часу корсет став застосовуватися і при пошитті весільного плаття.

Весільна сукня свадебные платья купить Киев з корсетом це завжди красиво і завжди модно. Весільні салони Полтави готові запропонувати вам корсетні весільні сукні в найрізноманітніших стилях. Пишні, короткі, сукні «Годе», «Русалка», наряди А-силуету, абсолютно будь-який весільну сукню може бути з корсетом. Одними з найпопулярніших є весільні сукні в стилі «Принцеса». Пишна спідниця в поєднанні з корсетом виглядають просто чудово! Корсет вигідно підкреслює красиву груди і струнку талію, а пишна спідниця надає образу нотки легкості. Не меншою популярністю користуються весільні сукні свадебные платья купить Киев в стилі «Русалка». Слід враховувати що цей фасон підійде тільки дівчатам з чітко вираженою фігурою. Адже в поєднанні з таким стилем сукні корсет не так тягне, скільки підкреслює кожну лінію тіла. І якщо все не так ідеально як хотілося б, то краще подивитися в бік суконь в стилі «Годе». Більш подовжений корсет, а також багатошарова спідниця, дозволять приховати маленькі недоліки фігури.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here