За своїми характеристиками металеві входные двери перевершують більшість інших конструкцій з різних матеріалів. Як правило, вони стійкі до деформацій і різного роду пошкоджень, оснащені якісними і надійними замками, які зламати досить складно.

А показники пожежної безпеки у таких входных дверей в рази вище, ніж, наприклад, у дерев’яних. Однак перед тим, як визначитися, яка металеві двері краще, рекомендовано вивчити всі різновиди конструкцій, їх відмінності, переваги.

Перш за все, головна відмінність всіх металевих дверей полягає в матеріалі-основі і матеріалі-декорі. Як правило, основа будь-якої конструкції входные двери виконана з металу, він є, так би мовити «серцем» двері. Сировиною для виробництва механізму може бути:

Алюміній. Матеріал простий в обробці, що значно прискорює процес виробництва входных дверей і збільшує декоративне різноманітність конструкцій.

Сталь. Показники міцності, звуко- і шумоізоляції витримані на високому рівні, що виділяє такий матеріал на тлі аналогічних.

Товщина металевого каркаса також грає важливу роль: чим ширше лист, тим більша ймовірність того, що в разі незаконного проникнення в будинок, зломщик зазнає невдачі.

Зовнішня обробка — другий показник, який визначає вибір кожного покупця. Як правило, матеріалом для декорування входных дверей можуть виступати:

Панелі із пластику. Прості в експлуатації і догляді, стійкі до пошкоджень.

МДФ-листи. Головна перевага матеріалу — екологічна безпека. До того ж, панелі з МДФ забезпечують високу звукоізоляцію, що актуально для облаштування офісних будівель.

Покриття з порошку. Щодо недорогий вид декорування входных дверей, має непогані захисними властивостями, антивандальними показниками.

Дерев’яні панелі. Двері з дерев’яною панеллю — безумовно, один з найдорожчих варіантів обробки конструкції. Проте, він екологічно безпечний, стильний і красивий.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here