У сучасному світі мистецтво манікюру досягло пристойних висот. Зараз майже кожен третій займається манікюрним бізнесом, на кожному розі «експрес-манікюр», і що вже говорити про професійні салонах краси, де після стрижки з укладанням запропонують зробити відмінний манікюр. Оскільки ця майстерність дуже розвинена, то існує безліч різних інструментів, без яких не обійдеться жоден майстер — манікюрні інструменти, лампи, фрезери, стерилізатори, вытяжка маникюрная настольная і т.д.

Одним з таких «обов’язкових потреб» є і вытяжка маникюрная настольная. Це свого роду манікюрний пилосос, яким користуються виключно майстри-фахівці. Витяжки манікюрні — це спеціальне обладнання, призначене для майстрів манікюрного сервісу, які займаються нарощуванням нігтів. Справа в тому, що ці майстри використовують різні акрилові речовини, які дуже негативно впливають на здоров’я. Якщо клієнт може отримати таку токсикацию один раз в місяць, то людина, яка безпосередньо надає послугу нарощування нігтів, дихає акриловими парами постійно.

Особливо велика кількість пилу, ми вдихаємо саме при корекції нігтів, так як цей пил видно навіть неозброєним оком при роботі фрезером. Тому вытяжка маникюрная настольная для робочого столу так потрібна фахівцям з манікюру. У нас надані настільні витяжки, які дуже зручні в експлуатації, особливо для тих, хто надає послуги манікюру вдома. Сам пилосос настільний манікюрний працює за принципом звичайної кухонної витяжки, всмоктуючи в себе пил і вентилюючи повітря.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here