Тонка клейка двостороння стрічка — багатофункціональний, практичний в експлуатації, універсальний клейкий продукт. Скотч запросто може замістити клей і при масовому застосування і в побуті. Не рідко скотч називають клейовою стрічкою, клейкою канцелярської, плоский скотч двухсторонний купить, самоклейкой, клеєм в рулоні. Клейка стрічка — назви продукту, призначення якого приклеювання рівних матеріалів один до одного. Найчастіше товщина становить від 0,09 мм до 0,2 мм, не велика товщина не означає погану клейкість.

В асортименті представлений скотч двухсторонний купить всіляких видів, характеристик, цін, призначень, технологій виробництва. Існує можливість приклеювання всіх типів матеріалів починаючи з паперу, картону та закінчуючи металом, органічним склом і пластиком. ТОВ «ТАВР» представляє скотч двосторонній таких видів:
на паперовій основі (неткане полотно),
на ПП основі (плівковій основі)
на ПЕТ основі (вінілова основа)
на тканинній основі (марлева основа)

Тонкий (плоский) скотч двухсторонний купить рекомендується використовувати при склеювання таких матеріалів як: папір крейдований, крафт папір, картон, дизайнерський картон, шкіра, плівки всіх типів, пластик, скло, банерна сітка і тканина, повсть, натуральні і штучні тканини. Єдина умова при використання — рівність обох матеріалів. Неможливо склеїти дві не рівні товсті поверхні тонкої клейкою стрічкою. Для склеювання кожного виду матеріалу потрібно вибрати особливий тип, оскільки вони дуже відрізнятися між собою за силою клейкості, типу клею і рівню ціни. Кожен з видів стрічки створений для виконання певних завдань, що дозволяє підібрати скотч двухсторонний купить для всіх випадків життя.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here