Літній відпочинок Затока отдых 2018 цена асоціюється у більшості людей з морем. Але не всі наважуються подорожувати на далекі відстані з маленькою дитиною. Але ж Україна багата красивими місцями, і клімат для малюків максимально відповідний. Тому ми продовжуємо розповідати про самих популярних морських курортах України. І сьогодні вирушаємо в Затоку.

Як дістатися Затока отдых 2018 цена ? Від Києва до Затоки — 528 км. Найближчий до Затоці велике місто — це знаменита Одеса. А до Одеси — траса чудова. Тому найпростіше добиратися в Затоку на автомобілі. Не доїжджаючи до Одеси 5 км, потрібно повернути праворуч — в сторону Овідіополя і Білгород-Дністровського. Тут довгий ділянку дороги односмуговий. Якщо попереду їде колона фур, то доведеться тягнутися досить довго. У селища Кароліно-Бугаз тримайтеся правіше. По дорозі затока отдых 2018 цены вам зустрітися незвичайне, так зване «вузьке місце». Це ділянка дороги, вздовж якого в один ряд розмістилися будиночки з виходом прямо до води: з одного боку — Дністровський лиман, з іншого — Чорне море. Багато будинків здаються в оренду. Ми рухаємося далі — до моста і в’їжджаємо в Затоку. Також до Затоки можна дістатися на поїзді Київ-Одеса + електричка Одеса-Затока (проїзд в електричці — близько 20 грн). Також від залізничного вокзалу в Одесі кожні 10 хвилин відходить маршрутка в Затоку і курсують автобуси (40 грн / квиток)

Де зупинитися?
Спочатку Затока отдых 2018 цена нам не сподобалася. Селище зустрів нас похмурою погодою, величезними калюжами і прихованими під ними ямами на дорогах. Якийсь планомірної забудови з центральною вулицею або набережній ми не виявили. Тільки при в’їзді в містечко невелика пішохідна алея з кафе і атракціонами для дітвори, яка веде до моря. Безліч баз відпочинку радянського зразка і приватні котеджі. Де б ви не зупинилися, до моря — не більше 15 хвилин. Вирішивши провести «розвідку боєм», ми вирушили на Центральний пляж. Пляж піщаний, але ось море досить глибоке навіть біля берега, дно нерівне, людей маса. Оскільки ми відпочивали з дітьми, нам хотілося більш спокійної обстановки і дрібного моря біля берега.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКурсы SEO
Следующая статьяViking repair

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here