Захисні етикетки або етикетки розтину використовується для захисту від повторної переклеювання етикеток. Така етикетка, приклеєна до чистої, знежиреної і сухій поверхні упаковки, не може бути знята або відклеїти без пошкодження . Ще їх називають гарантійні наклейки.

 Неможливо уявити гарантійний сервіс без гарантийные пломбы і наклейок контролю розтину, таких прикладів дуже багато можна навести. Захист упаковки нового товару від розтину. Купуючи спеціальні етикетки ви отримуєте гарантію довіри покупця. Ваша фірма прагне захистити продукцію від недобросовісного розкриття, знижувати витрати сервісного центру на перевірку розтину, уникнути крадіжок при експлуатації, зберігання і перевезення.

Етикетки виконують різні функції, різні за зовнішнім виглядом, виготовляються з різних матеріалів — маркування захисними етикетками упаковки.

Якщо потрібно опечатати коробку або приміщення, захистити від розтину обладнання, забезпечити гарантійну маркування, використовуються захисні етикетки. Вони складаються з двох шарів, один з яких руйнується при спробі відклеювання або пошкодження.

Для виробництва гарантійних стікерів застосовується спеціальний матеріал з крихкою структурою та значною товщиною наклейки. Якщо зробити спробу відклеїти захисну етикетку — відшаруватися частина етикетки або зображення зруйнується. Це гарантує захист від розтину упаковок і продукції. Ще гарантійна етикетка використовується для захисту від несанкціонованого розкриття корпусів комп’ютерів і побутової техніки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here