Электромобили оптом — транспортний засіб, який приходить в рух за допомогою одного або декількох електродвигунів. Харчуванням такому транспорту служить акумулятор або паливний елемент. Электромобили оптом набагато дешевше в експлуатації, ніж автомобіль. Якщо останній задіє в міському циклі на 100 км приблизно 8 літрів бензину, то електромобіль взагалі не вимагає бензину. Процедура зарядки батарей, яка достатня легка, обходиться всього в кілька доларів в день.

Акумулятори электромобили оптом можуть заряджатися за допомогою розетки від будь-якої електричної мережі, яка має напруга 200V. Середній час, який необхідний для повної зарядки батареї электромобиля, — не більше 5-ти годин. А відстань, яку він долає на одній зарядці, становить від 120-ти до 200 км.

Китай — світовий лідер з виготовлення электромобили оптом, електричного транспорту. Сьогодні вже реалізовані электромобили оптом нові потужності з виготовлення акумуляторів і електродвигунів. Згідно з планами уряду Пекіна, вже до 2015 року кількість електромобілів складе 100 тисяч одиниць автопарку столиці Китаю. Здійснення програми переходу на екологічно чистий вид транспорту — основна частина програми по зниженню шкідливих викидів в атмосферу в Китаї.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКопiя iPhone 7
Следующая статьяBitcoin Air

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here