Двері для ванної
Перешкода чи оригінальний хід? Навіщо людям двері? Штучна перешкода для самих різних впливів. І відповівши собі на питання, від яких впливів ми хочемо захиститися, ми будемо наполовину готові вирішити, які двері нам потрібна.

Двері у ванну кімнату покликана виконувати унікальні функції.
Це не звичайна міжкімнатні тимчасова перегородка. Але все ж, що ми від неї чекаємо? В першу чергу — ізоляція. Ванній кімнаті людина психологічно сприймає себе беззахисним. Може бути, тому двері там найчастіше глухі, без віконця, підсвічування. І в той же час невеликі в масі площі приміщень для обмивання так і просять використовувати двері як додаткове місце розміщення ще одного дзеркала або пари гачків. З традиційними глухими дверима це цілком можливо. Головне пам’ятати при підборі двері про вологостійкості матеріалу, з якого вона виготовлена. Постійний контакт з дуже вологим повітрям і теплим погано позначається на незахищених дерев’яних, так і будь-яких, крім пластикових покриттів, поверхнях. Щоб купить двери киев заходьте на наш сайт www.prostodveri.com.ua.

Матеріали для дверей в ванну

Двері для ванної фотоЕслі вам сподобалася двері з цільного дерева, подбайте про належному покритті і просочення. Деякі «дверевладельци» навіть з успіхом використовують корабельний лак, що володіє унікальними вологостійкість характеристиками. Двері з масиву дерева мають ще й вельми пристойною ціною, тому альтернативою може послужити шпонированная двері — оргалит або картон всередині і тонкий шар шпону з цінних порід дерева зовні. Цікавими є й різноманітні двері покриті плівкою або ламіновані. Та ж ДВП, МДФ або ДСП з ламінатом, а може бути, з пластиком, дають багату кольорову палітру виконання дверей, а також цілком гідний рівень вологостійкості. І ціни на ці матеріали цілком демократичні.

Слід, однак, прискіпливо вибирати ламіновану двері, звертаючи увагу на кути і торці дверного полотна, адже саме там найчастіше може початися відшарування ламинатной плівки. Біля дверей покритих так званим екошпон, а по суті, пластиком, довший термін служби і на дотик вони більше схожі на ті дерев’яні поверхні, які найчастіше імітують. Отже, ми обговорили майже всі матеріали, з яких традиційно виготовляють двері для ванних кімнат. Пора переходити до конструкції. Тут є кілька досить хороших варіантів. Перший, і найпоширеніший, традиційна орні двері. У ній немає ніяких каверз, вона зрозуміла і зручна майже всім. Недолік її стає очевидним тільки в дуже маленьких квартирах і студіях, що володіють, як правило, ще більш скромними по площі санвузлами. У цьому випадку має сенс звернути свою найпильнішу увагу на двері типу купе або модель «гармошка». Це другий і третій варіанти аналізованих конструкцій.

При всій ергономічності і оригінальності ці конструкції мають ряд недоліків, про які слід знати заздалегідь. І найістотніший — це неідеальна термоізоляція. Другий недолік — велика кількість стиків і металевих деталей, що вимагають догляду при експлуатації у вологому приміщенні. Все це «зони ризику» для початку руйнування двері і втрати елегантного виду. Але що робити! Іноді чимось варто пожертвувати, придбавши додаткову вільну площу. Всі з перерахованих конструкцій можуть бути виготовлені як в суцільному виконанні, так і з вставками зі скла. Відокремлено зупинимося на цьому матеріалі. Власне нічого не заважає встановити і цілком скляні двері. Це дуже модно, сучасно, гармонує з модними тенденціями і головне екологічно. Скло в принципі відповідає всім вимогам до дверей у ванну кімнату: воно стійко до температур, вологостійко, легко миється. Тільки обов’язково треба розуміти, що двері робиться не з будь-якого скла, а тільки з особливим чином обробленого — загартованого.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here