Легкі металоконструкції: простота і зручність застосування

Сьогодні багато говориться про легких металоконструкціях і їх використанні при будівництві швидкомонтованих будівель. Але що саме вони є, і чому так цінуються? Спробуємо розібратися.

Вперше легкі металоконструкції складчастого типу з’явилися в кінці 30-х років минулого століття. Тоді це були невеликі арочні споруди з металопрофілю. Але в наш час такі каркаси дозволяють споруджувати досить великі за розмірами і різноманітні за формою будівлі. Саме тому металеві конструкції стали широко використовуватися в будівельній сфері.

Сучасні складчасті металоконструкції досить легкі за вагою і невеликі по товщині. Їх легко перевозити або зберігати і можна навіть вкладати один елемент в інший. За допомогою холодного згинання можна створювати з таких металоконструкцій різноманітні за формою елементи: ромбовидні лотки, об’ємні межі і багато іншого.

Зрозуміло, що головною перевагою таких металоконструкцій є їх невелика вага. І справа не в економії матеріалу, а в деяких прийомах, які використовується виробник. Так, наприклад, застосування сталей підвищеної міцності робить конструкції більш тонкими в порівнянні зі звичайними сталями, але такими ж надійними.

Фахівці прогнозують в найближчі роки стрімке зростання популярності легких металоконструкцій в тих сферах промисловості, де скорочення термінів зведення будівель дає більший прибуток. І це не тільки будівництво, а й нафтовидобувна, лесозаготавлівающая і багато інших видів промисловості, в яких використовується вахтовий метод. За допомогою легких металоконструкцій можна швидко побудувати житловий будинок, склад, гараж, ангар і будь-яка інша будівля. А завдяки тому, що легкі металоконструкції не вимагають виготовлення фундаменту, спорудження таких будівель є ще більш економним. Незамінні такі технології в умовах Крайньої Півночі, де дуже важко працювати з такими будівельними сумішами. Будинки із застосуванням легких металоконструкцій споруджуються за допомогою болтів і саморізів. Варто також відзначити, що такі конструкції можна легко розібрати і перевезти на інше місце. При цьому не знадобиться важка будівельна техніка. Варто відзначити і високу екологічність використовуваних при будівництві матеріалів. Вони не виділяють шкідливих речовин і пожароустойчиви.

Звичайно, легкі металеві конструкції використовуються не тільки для зведення будівель. Спектр їх застосування дуже широкий: веранди, сходи, ігрові майданчики для дітей, конструкції під вуличну рекламу, спортивні майданчики, різні загородження. У будівництві металоконструкції часто використовуються для спорудження перегородок і колон. При будівництві монолітних споруд металеві конструкції також незамінні в якості каркаса.

В даний час легкі металоконструкції найчастіше в основі мають раму з колон і ригелів. І це не дивно, адже за допомогою такої простої конструкції можна створити безліч різноманітних форм каркасів. Завдяки відносно невеликій металоємності, такі каркаси мають найкраще співвідношення ціни і якості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here