У використанні і виготовленні металоконструкцій є ряд значних переваг, основним з яких є низька собі вартість матеріалів, в порівнянні, наприклад, з цегляними і залізобетонними будівлями.

Конструкції з металу мають естетичний вигляд і часто виступають як елемент декору.
Безумовним плюсом металоконструкції є також і зручність при транспортуванні. Конструкції можна доставляти безпосередньо до об’єктів будівництва в зібраному вигляді або ж по частинах. В такому випадку складання здійснюється на об’єкті за допомогою спеціального обладнання.

Виробництво металоконструкцій дуже серйозний процес, основними етапами є:
— проектування. На даному етапі враховуються всі особливості майбутнього об’єкта, такі як особливості експлуатації, характер навантажень, специфіка майбутнього проекту, вибір матеріалу і найбільш прийнятний метод з’єднання.
— виробничий процес починається з первинного контролю якості та зважування вихідного матеріалу. При необхідності проводиться правка, рубка або різка заготовок за допомогою гільйотинних ножиць.
— далі здійснюється необхідна обробка на різних верстатах і покриття готових конструкцій антикорозійними засобами, з урахуванням особливостей проекту.
— після цього здійснюється вихідний контроль якості, пакування та маркування готових конструкцій.
— процес виробництва завершується відвантаженням готових конструкцій замовнику і остаточний монтаж на об’єкті будівництва

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАлюміній
Следующая статьяМеталоконструкції

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here