Алюміній — порівняно молодий, але дуже затребуваний в різних сферах метал. Популярність матеріалу пов’язана з його відмінними характеристиками: міцністю, піддатливість, корозійну стійкість, легкістю. Такі властивості алюмінію виявилися корисні чи не в усіх галузях промисловості: від авіабудування до виробництва посуду. Часто алюмінієвий профіль використовується при виконанні ремонтно-будівельних робіт. З його допомогою виготовляють віконні рами, куточки, швелер, фурнітуру та інші вироби. Придбати профиль алюминиевый можна на сайті https://alumarket.com.ua.

У деяких випадках пластичність матеріалу може бути недоліком, що не дозволяє виготовляти конструкції необхідної міцності. Для усунення цієї вади алюмінієвий прокат виробляється не з чистого металу, а із сплавів. Склад може бути доповнений різними добавками, що підвищують жорсткість і надійність матеріалу: міддю, марганцем, магнієм. Такий, покращений метал називається дюралюмінію або дюраль.

Профіль з алюмінію і його сплавів може бути наділений різними характеристиками, що залежать від технології виробництва. Виділяють, наприклад, профіль з нормальною, високою або підвищеною точністю. Схожим чином класифікується матеріал по міцності, яка може бути нормальною або підвищеною. Існують вироби з різними формами перерізу: з порожнистим простором (замкнутим або незамкнутим) або без полого простору, маркується профіль буквами Д і С відповідно. Розрізняють крім того покриття матеріалу: порошкове полімерне, рідке лакофарбове, електрофорезне, анодируване.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here