Отдых на Кинбурне

0
166

Справедливості заради відзначимо, що не така й безлюдна вона, Кінбурнська коса. Бази відпочинку тут не зустрічаються на кожному кроці. Але якщо вже будуються, то з розмахом. Територія нашої, наприклад, 10 тис. Кв. метрів!

Тут є все, що б відпочинок на Кінбурнській косі запам’ятався не тільки красивими знімками, а й яскравими емоціями: комфортні номери, спортивні майданчики, бари для дорослих і ігрові кімнати для дітей. Більше інформації в розділі «Про відпочинок» Отдых на кинбурне.

Про харчування
Відпочинок біля моря — небезпечне заняття для дівчат, що сидять на дієті. Насичене киснем повітря «наганяє» апетит. Так що їсти доведеться багато і дуже смачно. Іноземні гості називають це «гастрономічний відпочинок». Україна — країна з колоритною кухнею, ми нагодуємо борщем і голубцями, бризолу і домашніми котлетками, варениками та здобними булочками.

Детальний меню представлено в розділі «Харчування».

Про розваги
Розділ для тих, хто віддає перевагу активному відпочинку на морі. Україна славиться своєю природою, не подивитися яку — справжній злочин.

Спеціально для відпочиваючих «Крутий Осипу» організовуються екскурсії на острів Березань (колишній давньогрецьким Борисфен) до солоних і грязьових озерах, легендарним «саг». А також екстремальний відпочинок в Україні на морі: катання на квадроциклах та скутерах. Нудно не буде, обіцяємо!

Про ціни
Щоб дізнатися, скільки коштує відпочинок на Чорному морі (Україна, 2018), відвідайте розділ «Ціни». Ми подбали, щоб вони були актуальними і дозволили спланувати бюджет.

Що ж, ось ви і дізналися трохи про «Крутий Осипу». Шкода, що ми не можемо передати словами як тут чудово. Приїжджайте, переконайтеся самі!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here