Пакеты с логотипом

0
273

Наша компанія вже більше 12 років займається виробництвом поліетиленових пакетів Пакеты с логотипом під замовлення, утримуючи лідерські позиції на українському ринку з виробництва поліетиленових пакетів.
За цей час ми отримали довіру більше 5 000 компаній, які працювали з нами за індивідуальними замовленнями з виробництва індивідуальної упаковки і залишилися задоволені ціною термінами і якістю.
Ви маєте можливість замовити зразки пакетів.

Маємо можливість зробити товщину від 10 до 35 мкм.
Є можливість зробити кольорову плівку.
Нижче Ви бачите прайс на стандартні позиції пакетів.
Ми можемо зробити упаковку відповідно до ваших точними потребами.
Просто виберіть свій розмір, стиль сумки і відправте нам запит. Ми спеціалізуємося на екструзії, друку і виробництві упаковки. Печатка на пластикових пакетах здійснюється за допомогою процесу, званого флексографией. Призначені для користувача поліетиленові пакети можуть бути виготовлені у всіх типах і стилях. Дешеві персоналізовані поліетиленові пакети зроблені легко!
Незалежно від того, які ваші користувальницькі вимоги до упаковки, ми впевнені, що можемо допомогти вам заощадити час і гроші! Всі наші поліетиленові пакети виготовлені з 100% первинної сировини і відповідають все стандартам для упаковки харчових продуктів.
Наша база має повний спектр обладнання для створення фірмової поліетиленової упаковки «під ключ».
Ми займаємося виробництвом всіх типів пакетів таких як: «Майка», «Банан», «Петля», Упаковка »та інших видів.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБензопили STIHL
Следующая статьяРусская музыка

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here