Бензопили STIHL

0
277

Побутові моделі відносяться до самого малопотужного класу цієї техніки. Потужність їх зазвичай не перевищує 2 кВт і вага близько 4 кг. Вони можуть працювати не більше 40 хв в день, і призначені для виконання невеликого обсягу робіт (підрізування дерев і гілок, заготівлі дров). Невелика потужність двигуна не дозволяє встановити пильную шину великих розмірів. Моделі такого типу зазвичай оснащуються шинами розміром 25 — 35 см, що дозволяє розпилювати колоди діаметром до 20 см. На побутових моделях бензинових пив зазвичай встановлюють низькопрофільну ланцюг з кроком зубів 0,325 дюйма.

Напівпрофесійні моделі бензопил STIHL https://lider-dnepr.pro/g19813855-mojki-vysokogo-davleniya використовують для діяльності середньої інтенсивності. Технічні характеристики цих моделей не сильно відрізняються від аналогічних показників професійних моделей. Однак ресурс їх значно нижче. Ви можете розраховувати на роботу інструменту не більше 4 годин на день. Потужності двотактного бензинового двигуна в 2 — 3 кВт цілком вистачає для установки шини довжиною близько 40 см. На таких моделях встановлюють ланцюг з кроком 3/8 дюйма.

Професійні моделі мають потужність 4 — 6 кВт. Ці моделі відрізняються найбільшим ресурсом і великою продуктивністю. На них встановлюють високопрофільні ланцюга з кроком 3/8 або 0,404 дюйма.

Наш магазин «Добрий господар» гарантує нашим покупцям, що куплені у нас бензопили Штиль (Stihl) були дійсно зроблені на одному з численних підприємств концерну STIHL і не є підробкою. Наші покупці можуть розраховувати на гарантійне та сервісне обслуговування своєї техніки, яке виробляється в спеціалізованих сервісних центрах, всі фахівці якого пройшли спеціальне навчання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here