Оформление банкетного зала

0
222

Як прикрасити весільний стіл квітами?

Банкетний зал, в якому святкуватиметься таке торжество, як весілля, попередньо прикрашають. У самому залі розвішують повітряні кулі, з них роблять серця, лебедів, кільця — все, що символізує достаток, любов і щасливе сімейне життя. Також одним з найважливіших атрибутів весільного столу є квіти. Вони можуть бути складені в квіткові композиції або просто викладені в букети.

В якості головної прикраси столу можуть використовуватися як живі квіти, так і штучні. Підбираючи оформление банкетного зала харьков квіти для цієї мети, слід враховувати наступне: розмір і форму весільного столу, різноманітність видів квітів, колір самої скатертини, загальне оздоблення приміщення, смаки нареченого і нареченої. Також при оздобленні весільного столу квітами слід враховувати букет нареченої, який в банкетному залі, як правило, ставиться перед молодими нареченими, поруч з весільним тортом. До речі, майте на увазі: якщо букет нареченої прикрашений мереживними стрічками або кольоровим тюлем, то всі ці прикраси слід зберегти. Однак букети, прикрашені подібним чином, потрібно розміщувати так, щоб мережива НЕ намокли у воді.

Ще кілька невисоких букетів для прикраси ставлять по діагоналі столу. Пам’ятайте, що для весільного столу квіти повинні бути не дуже ароматними, так як поєднання їх запаху з запахом їжі не завжди приємно. Для прикраси столу Вам також не слід використовувати ті рослини, які вже починають відцвітати, щоб їх обсипаються пелюстки не були Вам чи Вашим гостям в тарілку.

Букети, які стоять посередині столу, повинні бути неодмінно низькими, що стеляться, щоб не заважати спілкуванню гостей. Висота квіткових композицій не повинна перевищувати 20-25 сантиметрів. Також на весільний стіл можна поставити високі вузькі вази для однієї квітки.

На великому й довгому столі Вам слід поставити кілька низьких букетів або зробити вузьку квіткову доріжку, розташувавши на близькій відстані один від одного невеликі однакові низькі вази з квітами. Як ваз Ви можете використовувати столовий посуд — салатниці, фужери.

Якщо весільний стіл круглий, то квіти розташовують в центрі. На овальному столі можна розмістити кілька квіткових композицій: одну центральну і дві бічні. На столах, розташованих у вигляді букви Т або П, поміщають кілька однакових квіткових композицій. Простір усередині столів, поставлених буквою П, можна використовувати для установки додаткових підставок під квіти. Ви можете також прикрасити весільний стіл вінком, сплетеним із зелені і дрібних білих і рожевих квітів. Вінок можна розташувати навколо торта, а гірлянду, сплетену з цих же квітів, прикріпити до скатертини по всій довжині столу з боку вхідних дверей, що додасть закінченість його оформлення.

Крім живих і штучних квітів для прикраси банкетного залу, зокрема столу, можна використовувати серветки. Їх можна згорнути трикутником. Для цього потрібно скласти серветку навпіл, потім ще раз навпіл. Отриманий квадрат складіть по діагоналі. Також серветки для прикраси столу молодят можна скласти у вигляді шатра. Для цього серветку складіть навпіл, потім ще раз навпіл. У Вас вийде квадрат, який потрібно буде поставити закритим кутом вгору, а нижній кут вивернути назовні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяSTIHL
Следующая статьяБензопили STIHL

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here