В середині листопада поточного року команда ТОВ «Андреас Штіль» спільно з колективом дилерів поїхали на фінал Всесвітнього змагання STIHL TIMBERSPORTS, яке проходило в славному місті Штутгарт (Німеччина).

11 і 12 листопада в спорткомплексі «Порше Арена» вершилися самі захоплюючі змагання зі спортивної валки лісу. У 1-ий день більше 100 найкращих атлетів з 22 країн боролися в груповому заліку за звання Чемпіона світу. Якраз таки команда австралійських спортсменів і завоювала цей титул, ставши новим світовим Чемпіоном STIHL TIMBERSPORTS http://www.lider.co.ua/ в 2016 році. Переможці зуміли лише за 46,45 секунди розпиляти 4 колоди, поставивши тим самим новий світовий рекорд! Для австралійців це вже третій тріумф на чемпіонаті. Пізніше капітан команди Бред Делос заявив: «Завдання на 2017 рік вже встановлена ​​- це, природно, оволодіти званням Чемпіона в четвертий раз!» Спортсмени з Канади посіли друге почесне місце, завоювавши срібло, а бронза дісталася команді з Америки.

А вже в суботу 12 листопада спортсмен з Нової Зеландії на ім’я Джейсон Вініярд завоював свій восьмий чемпіонський титул STIHL TIMBERSPORTS 2016 року в одиночному заліку. Впевнений в своїх силах 42-річний Джейсон твердо йшов до своєї мети, перемігши 11 конкурентів з інших країн.

Практично впритул з Вініярдом спочатку йшов Метью Когар з США, який все ж програв йому в двох дисциплінах, зайнявши другу позицію в заліку. Стійкі результати продемонстрував і Мартін Комарек з Чехії, який опанував третім місцем і став найкращим серед спортсменів з Європи, програвши чемпіону всього лише пару балів. У восьмий раз виграв чемпіонат, Вініярд не приховував своєї радості: «Дорога до перемоги була важкою, довелося добряче попотіти. Тому я зараз і вкрай щасливий! Проте завзятість молодих атлетів було неймовірним. Нелегко було змагатися з цими спортсменами, які досягли фантастично високої майстерності . Не всіма своїми виступами в дисциплінах з сокирою я задоволений, але стабільність продемонстрованих результатів гарантувала мені в підсумку титул світового чемпіона «.

Це були дійсно захопливі змагання зі спортивної рубці лісу, в них взяли участь найдосвідченіші спортсмени з усієї планети, якими і були встановлені 14 національних рекордів і один світовий. Стежили за проходженням змагань більше 5,500 уболівальників, всі квитки були розкуплені.