Нужно ли лечить молочные зубы от кариеса?

0
301

Чим характеризується карієс молочних зубів у дітей?
Дитячі молочні зуби — не самі тверді і освіту на них карієсу це дуже поширений процес. Карієс молочних зубів характеризується ураженням зубної емалі та дентину, з подальшим утворенням темного нальоту і, якщо процес запущений — глибоке ураження дентину.

Чи потрібно лікувати молочні зуби від карієсу?
Розвиток карієсу на дитячих молочних зубах відбувається в рази швидше. Оскільки молочні зуби вкрай нетверді, карієс майже моментально вражає весь зуб і призводить до його повного руйнування. Якщо не лікувати карієс молочних зубів, то дитина може до появи корінних зубів місяців,молочный зуб кариес а то й років провести без кількох, а то і всіх зубів, що загрожує серйозними проблемами з травленням у швидко зростаючого малюка.

Крім цього, позбавлена ​​опори на молочний зуб щелепу, через м’якість кістки може сформуватися неправильно, що спричинить за собою необхідність виконання дорогих операцій. Крім цього можуть виникнути проблеми з прорізуванням постійних корінних зубів — зуби можуть вирости нерівні або в неправильному напрямку.

Також, карієс молочного зуба може викликати сильний неприємний запах, що може відштовхнути від дитини друзів. Тому варто обов’язково, заради збереження соціального статусу і хороших відносин з іншими дітьми лікувати карієс молочних зубів у свою дитину.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here