Эликсир ЗДОРОВ

0
231

Дієти — не панацея. Багатьом вони зовсім не допомагають скинути вагу, а до тих, кому це все ж вдалося, після закінчення дієти він часто повертається. Але є в них і розумне зерно. Задуматися про своє харчування і стежити за ним, а не є все, що не пріколочено, безумовно, корисно. Наприклад, низькокалорійна дієта наказує повністю виключити з раціону цукор, білий хліб і кондитерські вироби, тобто так звані «швидкі» вуглеводи, алкоголь.

Що ж тут поганого? Така дієта цілком здатна допомогти скинути кілька зайвих кілограмів без шкоди для організму. Але саме кілька, а якщо проблема виражається в десятках кілограмів, обмеження харчування недостатньо і воно навіть може нашкодити, адже великим тілу для підтримки організму потрібно багато «палива». У цьому випадку важливо визначити причини появи і накопичення надмірної ваги Эликсир ЗДОРОВ.

Як правило, вони криються в неправильному обміні речовин, або метаболізм. У людей з великою масою тіла він уповільнений. І сповільнюється далі у міру подальшого збільшення ваги. До уповільнення метаболізму призводить і вік після 40 років, коли через зниження м’язової маси збільшується маса жиру, і малорухливий спосіб життя навіть у молодих людей. Значить, боротися необхідно не з вагою, а з порушенням метаболізму.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here