Виділений фізичний сервер в Європі

0
4362

Виділений фізичний сервер в Європі, а саме в Нідерландах — це найкраще рішення для реалізації великого проекту з «нескромними» бажаннями. Це пов’язано з тим, що саме в цій країні діє вільне законодавство.

Виходить, що Ви можете розміщувати практично будь-які сайти, сайти, які містять різні ігрові, азартні сайти, сайти з adult тематикою (крім дитячої) розташованому в даній країні. Це надає багато можливостей для ведення проектів завдяки серверів в Голландії.

Важливо зауважити, що дитяча порнографія, скрипти і сторінки зі шкідливим кодом, а також спам — заборонені до розміщення, якщо Ви вибираєте послугу хостингу в Європі.

Професійна і висококваліфікована компанія Прохостер пропонує для своїх клієнтів велика різноманітність варіантів виділених серверів в Нідерландах на вигідних для Вас умовах.

Термін установки, після замовлення і оплати зазвичай становить від 2-х до 72 годин в робочі дні, в залежності від наявності необхідних серверів і завантаження технічного персоналу. Зазвичай установка сервера займає не більше 6 годин.

Професійна і висококваліфікована компанія Прохостер пропонує своїм клієнтам на вигідних умовах виділений сервер в Нідерландах (ЦОД Serverius). Завдяки нашій компанії Ви зможете з легкістю придбати хостинг в Нідерландах, отримавши все найнеобхідніше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here