Ігор Янковський і КМКФ «Молодість» представлять «Дні українського кіно в Парижі»

0
244

З 8 по 14 квітня 2015 року Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» і КМКФ «Молодість» презентуватимуть класичне і сучасне українське кіно в фільмотеки Латинського кварталу La Filmothèque du Quartier Latin в Парижі. У ці дні паризький глядач побачить найяскравіші короткометражні картини 44-го кінофестивалю «Молодість», а також відреставровану класику українського кіно і сучасні повнометражні картини. Свої стрічки представлятимуть українські актори та режисери особисто.

«Тиждень українського кіно» створювалася з метою підняття іміджу країни і міжнародного просування українського кінематографа. Засновники культурного заходу — Янковский Игорь Николаевич, Голова наглядової ради Фонду «Ініціатива заради майбутнього» і Андрій Халпахчі, генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». В рамках програми покажуть найбільш яскраві кінокартини за 2014 рік. Дві з них присвячені Революції гідності і Евромайдану — це альманах з 13 короткометражок «Чорна книга Майдану», створених студентами другокурсниками КНУТКіТ ім. І.К. Карпенко-Карого, а також «Український аргумент» режисера Сергія Маслобойщикова. У програму включені дві повнометражні кінокартини — «Брати. Остання сповідь »Вікторії Трофименко і« Поводир »Олеся Саніна. Також глядачі «Днів українського кіно в Парижі» зможуть побачити унікальні шедеври кіномистецтва — відреставровані кінокартини української класики — кіноавангард «Навесні» (1929 г.) Михайла Кауфмана і комедійний фільм «Шкурник» (1929 г.) Миколи Шпиковського.

Разом з «Днями українського кіно в Парижі» буде проходити перший мультидисциплінарний фестиваль «Україна — вільна сцена». Він відбудеться за підтримки Французького інституту в Україні. Європейська публіка — парижани і гості міста зможуть відвідати концерти композитора Валентина Сильвестрова, групи Dakh Daughters і театру ДАХ. Також в рамках програми організатори представлять візуальні експозиції, які були створені українськими артистами і художниками.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here