«Лісовий квартал»

0
252

«Лісовий квартал» — найбільший із зазначених проектів, і, мабуть, найбільш обговорюваний на форумах житловий комплекс Броварів. До складу ЖК входить 10 новобудов комфорт-класу на 24-25 поверхів, велика частина з них вже здана в експлуатацію і стрімко заселяється. При цьому будинку «Лісового кварталу» об’єднують приємна ціна, вдале розташування і велику кількість позитивних відгуків. Що стосується ціни, то тут все більш ніж очевидно: оскільки комплекс знаходиться в Броварах, квартири в ньому відчутно дешевше, ніж в Києві. Що стосується вдалого розташування «Лісового кварталу», на форумі можна знайти масу коментарів про те, що поруч з будинками є все необхідне — супермаркети, магазини, школи, спортзали, лікарня, салони краси та перукарні — і навіть більше — мальовничий ліс, до якого можна за лічені хвилини дійти пішки. Прямо у дворі ЖК «Лісовий квартал» в 2016 році відкрився дитячий садок, який теж встиг отримати схвальні відгуки батьків. ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк» в Броварах: как низкая цена и отличные отзывы меняют рынок столичной недвижимости.

Не можна не відзначити високу якість будівництва будинків «Лісового кварталу» і відповідальний підхід забудовника, що також зазначається у відгуках. Так, всі будинки комплексу підключені до власної котельні, завдяки якій в квартирах завжди тепло і є гаряча вода. Саме завдяки таким дрібницям «Лісовий квартал» отримав премію як кращий ЖК 2016 і 2017 року.

Таким чином, можна резюмувати, що «Лісовий квартал» — це прекрасний житловий комплекс з хорошими цінами, що отримав масу позитивних відгуків мешканців та інвесторів. Квартиру тут може дозволити собі куди більшу кількість людей, ніж житло в Києві, і дуже часто ця квартира буде набагато краще столичного аналога.
Інший житловий комплекс від «Альянс Новобуд» — «Крона Парк» — розташований неподалік, і також отримав в цілому позитивні відгуки. Свою назву «Крона Парк» отримав завдяки близькості лісу, а також того факту, що забудовник ушляхетнив парк неподалік від будинків.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here