Побутові кондиціонери

0
249

Побутові кондиціонери — це техніка для квартир, будинків, котеджів і невеликих робочих кабінетів. Її завдання — обробка повітря, видалення з нього частинок пилу, які осідають на фільтрах, підігрів або охолодження до заданого параметра. Відповідні варіанти: спліт-системи віконні, настінні стаціонарні, підлогові мобільні. Для котеджів оптимальні мультиспліт-системи, що підтримують температуру в усіх кімнатах відразу. На даний кондиціонер ціна Київ і в компанії Тріатек найбільш доступна. Купить кондиционер в киеве можна на сайті http://triatek.com.ua/.

Напівпромислові серії — техніка для торгових залів, ресторанів, офісів зі збільшеним в порівнянні з домашніми варіантами ресурсом роботи і потужністю. Раціонально використовувати для великих приміщень кондиціонери Київ касетного, канального або колонного типу, що має необмежені варіації монтажу.

Промислові рішення — в масштабних об’єктах домогтися високого ступеня холодопроизводительности (обігріву величезних повітряних мас) дозволяють інноваційні складні агрегати. Для досягнення кращих кліматичних властивостей на складах, логістичних центрах, на виробничих і промислових підприємствах слід купити кондиціонер в Києві з категорії VRF систем кондиціонування, центральних з розводкою вентиляційних каналів, чілерів-фанкойлів, прецизійних кондиціонерів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here