Відеоспостереження — комплекс технічних засобів і заходів з охорони квартир, офісів, підприємств та інших об’єктів. Системи відеоспостереження встановлюються на приватних, комерційних і промислових об’єктах. Залежно від мети наші інженери підбирають оптимальну конфігурацію обладнання та технічні характеристики кожного елемента. Завдяки цьому у вас є можливість отримати максимально ефективну охорону об’єкта, не виходячи за рамки бюджету.

Компанія «Dream IT» надає також послуги ИТ аутсорсинг, якщо вам цікаво, ви можете переглянути більш детальну інформацію на сайті dreamit.com.u.

Система відеоспостереження — це контроль в режимі реального часу і інші, не менш корисні функції: автоматичний запис, передача даних на зовнішні джерела, структурування інформації, спостереження з детекторами руху, збір статистики про переміщення персоналу та багато іншого.

Наша компанія займається розробкою і установкою відеоспостереження. Змонтована досвідченими інженерами система вирішує всі проблеми з безпекою. Вона дозволяє стежити за всім, що відбувається навколо об’єкта і всередині його, контролювати прилеглу територію, не виходячи з дому, спостерігати за ситуацією і вдень, і вночі. Робота по установці починається з проектування системи і розрахунку кошторисної вартості.

Відеоспостереження — обов’язкова умова безпеки вашого бізнесу. Це не зайва трата грошей, а додаткова статися економії. Система відеоспостереження забезпечує безпеку комерційного об’єкта і збереження майна, дозволяє вести облік робочого часу і відвідувачів, фіксувати роботу всіх відділів і переміщення співробітників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here