Кейтеринг

0
159

«Jamcatering» займеться виїзним кейтеринг киев в будь-якому місці Києва і в будь-який час. Не раз нам доводилося займатися організацією банкетів в нічний час по прибуттю гостей з-за кордону або представників великих міжнародних компаній.

Наш фахівець, після того, як ви зв’яжетеся з нами за формою зворотного зв’язку або телефону, проконсультує вас з усіх питань. Найчастіше такі розмови закінчуються заповненням брифа і уточненням всіх нюансів організації виїзного банкету разом з вами. Вам залишиться лише замовити свято, всі турботи ми беремо на себе.

Організувати кейтеринг в Києві — справа тонка! Тому всі ці тонкощі, такі як: посадка гостей, сервірування страв, оформлення залу, приготування страв, посадка гостей, розстановка столів і стільців і всі інші деталі ми доручимо найвідповідальнішим нашим співробітникам. Виїзні банкети на замовлення — це коник нашої фірми!

Так як більшу частину замовників ми отримуємо за рекомендацією, нам вигідно як в моральному, так і в комерційному плані, так що вже в комерційному … Для нас справа честі зробити так, щоб після того як ви зважитеся замовити банкет недорого, ви ні хвилинки не сумнівалися в його якісному проведенні. Саме тому, коли хтось згадує про організацію свят, все мають на увазі саме нас. Виїзний банкет в Києві на будь-який захід і подія — стане чарівним святом і запам’ятатися на все життя.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here