Спортивні пляшки для води

0
421

Спортивні пляшки для води в интернет магазинi http://bottles.arkos.ua/
Щоб завжди залишатися у формі і дотримуватися правильного питного режиму під час тренувань, пробіжки і навіть у повсякденному житті, вам не обійтися без індивідуальної пляшки.
У нашому інтернет-магазині ми зібрали самі різні моделі спортивних пляшок, і пропонуємо вам наступний асортимент:
«Дорослі» пляшки для води. Такі ємності характеризуються великим обсягом (від 0,5 до 1 літра), ергономічним дизайном і практичністю в застосуванні. Завдяки тому, що на сайті більше 150 найменувань цього товару, ви зможете купити пляшку для води відповідно до індивідуальних запитів і вимог.
Дитячі пляшки для води. Власна пляшечка для води, сумка для змінного одягу і зручні кросівки, — часом цього достатньо, щоб дитина йшла на тренування або фізкультуру з натхненням. Ми пропонуємо яскраві, веселі і практичні пляшки для води, якими буде зручно користуватися дітям.
Якщо ви сумніваєтеся, чи потрібна вам власна ємність для води або спортивного харчування, і до сих пір вважаєте за краще користуватися пластиковими пляшками з-під мінеральної води, то ми зобов’язані розповісти вам наступний факт:
Пластик з якого виготовляють одноразові пляшки не безпечний

Більшість пляшок з-під звичайної мінеральної води не можна використовувати вдруге, пластик з якого виготовляються одноразові пляшки, з часом виділяє токсичні речовини, які потрапляють в організм разом з водою.
А при виготовленні багаторазових пляшок для води, таких брендів як Nike, Karrimor, Adidas, Gelert і інших, апріорі використовується безпечний матеріал для ємності, тому він не нашкодить організму при багаторазовому використанні. Ось про це і поговоримо:
Матеріали виготовлення спортивних пляшок для води

Вибираючи спортивну пляшку для води, також зверніть увагу на матеріал ємності. Залежно від нього, пляшка буде мати ті чи інші перевагами або недоліками:
Багаторазовий Екопластик. Такі пляшки виробляються з безпечного пластика, вони легкі, недорогі і доступні в самих неймовірних варіантах дизайну.
Алюміній. Стильні та практичні пляшки, які не дуже міцні, при падінні можуть залишитися вм’ятини, але, на відміну від пляшок з Екопластик — більш зносостійкі.
Скло. Скляні спортивні пляшки важче своїх побратимів, зате вони екологічні, добре утримують температуру, підходять для кислих рідин.
Сталеві спортивні пляшки. Довговічні, міцні, що не окислюються. Недоліки — мають більшу вагу і високу вартість.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here