Ассортимент товаров в гипермаркете Галактика Донецк

0
471

Цегла — один з найпопулярніших стінових будівельних матеріалів. Володіє високою міцністю і довговічністю, його використання відрізняється зручністю, а різноманітність видів і технічних характеристик дозволяє надавати будівлям з цегли неповторний вигляд.

Компанії-виробники: «Фагот», «Євротон», СБК, «Керамейя», «Літос», «Альтком», «Прокерам», «АПБ», «Біла Церква», «Roben», «Сілта-Брік» пропонують купити цегла найвищої якості.

Сьогодні ассортимент товаров в гипермаркете галактика донецк в світі використовує більше 15 видів цегли. Однак за способом виробництва і складу все вони діляться на 2 групи — керамічна цегла і силікатна цегла. Керамічні цегли — це обпалені в спеціальній печі глини і їх суміші, а силікатні цеглини — автоклавні сплави з піску і вапна.

За призначенням цегла буває рядовим (будівельним), лицьовим (облицювальною), а також пічним. Рядовий цегла використовується для побудови несучих стін і перегородок. З нього виконують або тільки внутрішні ряди кладки (тоді для зовнішніх використовують облицювальну цеглу), або і зовнішні ряди теж (з подальшим їх оштукатурюванням).

Лицьової і рядовий цегла також ділиться на порожнистий і повнотіла. Наявність і кількість пустот визначають теплоізоляційні властивості цегли — чим більше порожнеч, тим краще ізоляція.

Цегла облицювальна — декоративний матеріал, який грає так само захисну для поверхні роль. Облицювальною цеглою обробляють фасади будівель, імітуючи старовину, реставрують стіни. Так само облицьовують каміни і деталі інтер’єру. Це сучасний і практичний матеріал, естетичний і довговічний.

Форма, фактура і колірна гамма цегли може відрізнятися, таким чином, цей матеріал відповідає всім вимогам дизайну, будь-якому смаку. Цегла облицювальна часто робиться порожнистим. Це економить матеріал, а низька ціна цегли дозволяє економити при ремонті та реставрації. Цегла так само грає роль утеплювача і звукоизолятора, оберігає стіни від зайвої вологи, добре випаровує вологу зсередини. Теплопровідність цього матеріалу так само допомагає створити комфортні умови в будинку. Але головний пріоритет цегли — його естетичність.

Наші фахівці допоможуть вибрати Вам необхідні матеріали, а доставка додому значно заощадить Ваш час. Купити цегла облицювальна Ви можете в будь-який час, відповідно до Ваших вимог та смаків. Будівля, виготовлене із застосуванням облицювальної цегли, виглядає сучасно, акуратно і стильно, додатково захищене від впливу зовнішнього середовища, зберігає тепло.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here