Неодимовый магнит для остановки счетчика. В интернет магазине Польских неодимовых магнитов Poland-Magnit.com

0
413

Неодимові магніти стали незамінними в багатьох сферах життєдіяльності людини. Їх використовують в енергетиці, в медицині, в різних галузях промисловості, а також в побуті. Це найсильніші магніти, які можна вільно купити в інтернеті. Вони виготовлені зі сплавів рідкоземельних металів неодиму, заліза і бору. За своїм магнітним властивостям перевищують звичайні магніти більш ніж в 18 разів, а втрачають свої властивості дуже повільно, не більше 2% за десять років.

У нас представлений величезний вибір неодімових магнітів, що відрізняються за розмірами і формою: диски, прямокутники, квадрати, кільця, куби, стрижні, кулі. Неодимовый магнит для остановки счетчика. В интернет магазине Польских неодимовых магнитов Poland-Magnit.com Також ви можете купити неодимові магніти для сумок, самоклеючі, покриті золотом, пошукові, ферритові, Неокуби і інші. Крім форми і розмірів неодимові магніти відрізняються за такими показниками як робоча температура, магнітна енергія, коерцівная сила і залишкова магнітна індукція. На сайті є розділ з детальними технічними характеристиками, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Неодимові магніти притягують металеві предмети з великою силою, тому при їх використанні проявляйте максимальну обережність. Слідкуйте, щоб ваші пальці не виявилися між потужним магнітом і металевим предметом, інакше ризикуєте отримати травму. Ці магніти можуть впливати на роботу електричних і механічних приладів, намагайтеся розміщати їх якнайдалі. Під час транспортування використовуйте спеціальні прокладки, які зменшують дію магнітного поля, або хоча б загорніть виріб в товстий шар тканини. Ні в якому разі не давайте дітям грати з магнітами. Маленька дитина може проковтнути невеликий магніт, а це може серйозно порушити роботу травного тракту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here