Розробка мобільного додатка

0
348

Як точно підрахувати, скільки коштує розробка ПО для мобільних платформ, яке буде в повній мірі відповідати завданням вашого бізнесу? Якщо максимально спростити, критеріїв всього два: професіоналізм і місце проживання розробника, а також складність і об’ємність проекту. Програми з широким функціоналом, що виходять далеко за межі простого інформування користувачів, обійдуться значно дорожче. У різних країнах світу вартість розробки варіюється від декількох тисяч до десятків тисяч доларів, навіть у випадку з простим додатком. На сайті http://www.windrose.by ви знайдете більш детально інформацію про разработка мобильного приложения.

Варто відзначити, що первісна оцінка бюджету завжди є умовною, вона може відхилятися як в сторону зменшення, так і в бік збільшення витрат. Тому професіонали з великим досвідом завжди інформують клієнта про те, що розробка може виявитися більш дорогої, ніж передбачалося раніше. При формуванні точної оцінки полягає офіційний договір, в якому вказують всі етапи і терміни. Трапляються ситуації, в яких на середині процесу потрібно терміново щось переробити. Тоді без перерахунку бюджету не обійтися.

Рекомендуємо звертатися до фахівців, у яких вже був досвід розробки ПЗ на Android, iOS або Windows Mobile з аналогічними функціональними можливостями. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій, а також швидше вирахувати фінальну вартість розробки. Позитивно позначиться на термінах і наявність у компанії якихось готових напрацювань і початкових кодів, які можуть бути використані в новому проекті.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here