Чим відрізняється Карта Мрії від схожих технік

0
288

Як відомо, у терміна Карта Мрії http://www.karta-sokrovish.by/ існує кілька синонімів: Карта Скарбів, Дошка бажань, карта по Фен Шуй, карта Щастя, … Особисто нам більше подобається варіант Карта Мрії і Карта Скарбів. В матеріалах сайту слова Карта Мрії, Карта, Карта Мрії (Скарбів) означають одне і те ж.

Як це часто буває, існує деяка плутанина з назвою різних технік, які допомагають людині у виконанні його мрії. Наприклад, на одному з сайтів з позитивного мислення нам довелося прочитати про те, що «Карта Бажань — це дошка візуалізації (правильна дошка бажань), яка допомагає ефективно виконувати бажання». Дивовижне твердження! Це те ж саме, що написати «автомобіль — це велосипед, який допомагає швидко пересуватися». А адже Дошка візуалізації позначає зовсім іншу техніку, з іншими принципами роботи, і набагато меншою ефективністю.

Дійсно, існує кілька віддалено схожих один на одного методик роботи з мріями і цілями. На жаль, їх часто плутають між собою. У цій статті ми розберемося, що як правильно називается.Ітак, дошка бажань, як правильно оформити?

Існує три основних техніки роботи з бажаннями і їх зображеннями. Це Карта Скарбів (варіанти — Карта Мрії, Карта Фен Шуй, Карта Щастя), Дошка візуалізації, Колаж Мрії. Ми жодним чином не критикуємо ті чи інші техніки. Кожна з них має свої плюси і мінуси, кожна з них працює зі своєю ефективністю, і тому ми самі із задоволенням все їх застосовуємо. Ми просто хочемо зараз розібратися з термінами.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here