Система очистки

0
463

Використовувати зібрану дощову воду при виробництві скла почали в Ростовській області, розповів директор з розвитку бізнесу ТОВ «Гардіан Скло Ростов» Микола Мурашко.
«За останні два роки в якості заходів щодо поліпшення екології у нас збирається і використовується дощова вода», — повідомив він. За словами спікера, вода збирається в стоки з дахів, парковок і доріг підприємства.

«Вода доочищается і використовується замість скидання за спеціальною системою. Однак з автопарком була проблема: через нього в воду потрапляло занадто багато масел», — поділився він.

Мурашко пояснив, що проблема була вирішена шляхом інвестування в систему очищення води, щоб зробити її придатною до використання при виробництві скла. «Щорічно ми використовуємо близько 6 тисяч кубів дощової води», — уклав він.

ТОВ «Ікеа мос» — меблеве підприємство, що забруднюють воду в Ростовській області на протязі майже 8 років — змушений був витратити на нову Система очистки води понад 80 мільйонів рублів, зазначила начальник управління регіонального державного екологічного нагляду міністерства природних ресурсів і екології Ростовської області Олена Анпілогова.

Окрему систему очищення стічних вод впровадило також переробне сільськогосподарське підприємство ТОВ «Амілко», розповів начальник департаменту федеральної служби з нагляду в сфері природокористування по ЮФО Олексій Пікалов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here