Печать баннеров

0
435

Широкоформатний печать баннеров — це спосіб донесення інформації шляхом нанесення великих зображень на рулонні носії. Це вигідний спосіб розкрутки. Також до даного виду відноситься і сольвентний друк. Її головна відмінність — в процесі використовуються сольветной чорнило. Вони відмінно тримаються на всіляких вінілових поверхнях. Термін служби складає до трьох років. Щоб продовжити його, можна використовувати додаткову ламинацию.

Банер — це спеціальна продукція, виконана на вінілової тканини. Тут теж використовується метод широкоформатного друку. Друк, здійснена на вінілі, теж мало схильна до деформацій і вицвітання. Термін служби може досягати 5 років.

Особливої ​​уваги гідна банерна тканина. Вона відмінно склеюється і зістиковується. Завдяки цьому, вдається легко створювати навіть дуже великі зображення. Слід враховувати, що на тканині backlit і frontlit наносити що-небудь можна тільки з одного боку. З frontlit часто використовують фронтальну підсвічування. Виглядає все здорово, адже тканина дуже щільна, не пропускає жодного світла. А ось на blockout зображення можна наносити з двох сторін. Матеріал часто використовується при виробництві прапорів і перетяжок. Якщо важливо, щоб тканина пропускала світло, то чудовою альтернативою буде mesh. Дана сітка відмінно переносить серйозний вітер, вона істотно легше вінілу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here