Фильтры воды для ресторана

0
513

У ресторанах і кафе використовується велика кількість техніки для приготування їжі і напоїв. Однак ефективність їх роботи часом знижується через корозію алюмінієвих частин і накипу. Проточна вода має в своєму складі домішки у вигляді сульфатів і хлоридів, нітратів та інших елементів, які випадають в осад під дією температури, впливаючи на працездатність техніки. Деталі техніки та ремонтні роботи коштують недешево, тому простіше завчасно подбати про балансуванню рН води для запобігання подібних неприємностей. Фильтры воды для ресторана та кафе — це найбільш розумний вихід.

Інтернет-магазин Filtrus.com.ua пропонує фільтри для ресторану і кафе різного типу і від самих перевірених виробників (Aqualine, Leader Standart, Raifil).

Високопродуктивні системи зворотного осмосу, а також підлогові і настільні пуріфайери ефективно очищають водопровідну воду від більшості забруднень хімічних дезінфікуючих засобів, побічних продуктів і важких металів, які не тільки псують техніку, а й накопичуються в організмі. Використання подібних апаратів дозволяє заощадити бюджет підприємства громадського харчування і уникнути непотрібних клопотів, пов’язаних з доставкою бутлів або ремонтом обладнання.

Фільтри води для ресторану

Представлені на сайті магазина напівпромислові установки для очищення води зворотним осмосом призначені для фільтрації у великих обсягах. Недорогі компактні моделі будуть доречні в невеликих ресторанах і кафе, тоді як власникам більших закладів з великою кількістю техніки і хорошою відвідуваністю варто розглянути фільтри, переробні до 1450 л / добу. У магазині запропоновані окремостоячі фільтри для кав’ярні або ресторану, а також моделі, які можуть бути встановлені під мийкою.

пуріфайери

Універсальні помічники для безперебійного забезпечення чистою водою будь-якого закладу громадського харчування. Пуріфайери — це вдосконалена модель кольорів, але для такого пристрою не потрібні бутлі з водою, що встановлюються зверху. В інтернет-магазині «Filtrus» запропоновані підлогові і настільні пуріфайери-фільтри для штрудельной, кафе чи ресторану, які ідеально впишуться в будь-який інтер’єр. Деякі моделі мають функції підігріву та охолодження води.

Ефективність фільтрів від «Filtrus»

Представлені на сайті компанії обратноосмотические фільтри води для кафе і ресторанів проводять очищення в кілька етапів, забезпечуючи заклад водою приємних смакових якостей без розчинених в ній газів, домішок і хлору. Фільтруючі системи здатні переробляти по 180-1450 літрів добу, залежно від моделі апарата, досягаючи чистоти води в 95-99% на молекулярному рівні. Фільтри води для бару, ресторану або кафе від інтернет-магазину «Filtrus» — це турбота про здоров’я ваших відвідувачів і співробітників, гарант довгострокової безперебійної роботи техніки і незамінний помічник у злагодженій роботі закладу!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here